Dům Svobodova 144/4. Zdroj: archiv B. Kovaříkové

Novinky v Encyklopedii za leden 2021

V lednu do Encyklopedie přibylo 31 nových hesel a článků. Zejména Stavby a Osobnosti, ale také nové Vycházkové trasy a sady starých snímků v Historii v obrazech.

Nejvíce hesel přibylo opět v kategorii Stavby (9) a Osobnosti (6). Doplňujeme je zejména pro oblast Albertova a Vyšehradu, ale i Grébovky. V návaznosti na videotoulky jsme vytvořili nové tři vycházkové trasy v Podskalí a doplnili i dvě hesla v nedávno zavedené nové kategorii Historie v obrazech. Obvyklou sadu článků, vytvářených každý měsíc, najdete v Zajímavostech a aktualitách.

Zde je seznam NOVINEK přidaných v LEDNU, setříděný podle kategorií:

MÍSTA / Proměny v čase, Historie v obrazech (2)

MÍSTA / Vycházkové trasy (3)

MÍSTA / Pamětní desky (1)

MÍSTA / Plastiky (4)

MÍSTA / Stavby (9)

OSOBNOSTI (6)

PUBLIKACE (1)

KVÍZY A HRY (1)

ZAJÍMAVOST A AKTUALITY (4)

Encyklopedie v lednu zaznamenala dosud rekordních 15,3 tis. návštěv od 13,2 tis. návštěvníků. Opět mírně narostl i počet lidí, kterým se líbí nebo sleduje facebookový profil Encyklopedie – 346 líbí se, 363 sleduje.

Děkujeme za Váš zájem o Encyklopedii i za Vaše podněty a připomínky. Věříme, že jste vykročili do nového roku s neutuchajícím zájmem o historii a kulturu, s nadějí na zlepšení nelehkých časů. Přejeme Vám hodně zdraví a potřebného elánu. Ať nás kultura a historie Prahy 2 stále baví!

Datum poslední aktualizace: 3.2.2021 1:20
Datum vytvoření: 3.2.2021 1:12

Zašlete nám zpětnou vazbu k tomuto heslu. Líbí se Vám toto zpracování? Máte návrh na změnu?