Open House Praha 2021

Festival Open House Praha 2021 - navštivte běžně nepřístupná místa, 11 z 80 jich je v Praze 2

Sedmý ročník festivalu otevřených budov Open House Praha bude probíhat 2. - 8. srpna. O víkendu 7. – 8. srpna umožní prohlídku 80 běžně nepřístupných budov a prostorů. Jedenáct z nich je v Praze 2.

Zájemcům o přímý zážitek z poznávání architektury a návštěvy běžně nepřístupných míst je určen Festival Open House Praha. Letos již sedmý ročník úspěšné akce, jejímž mottem je „Archtektura pro všechny“, se uskuteční v termínu 2. – 8. srpna, kdy budou probíhat různé doprovodné festivalové akce. Vrchol festivalu nastane o víkendu 7. -8. srpna, kdy bude možno navštívit 80 budov a prostorů. Vstup je zdarma a bez předchozí registrace. Nicméně, doporučujeme festivalového průvodce, jehož zakoupením rovněž přispějete na akci, kterou připravuje spousta dobrovolníků.

V Praze 2 můžete navštívit XY zajímavých objektů zapojených do festivalu. Podrobnější údaje o nich a související informace najdete i v Encyklopedii Prahy 2. Pokud vás zajímá, jaké další zajímavé objekty se nacházejí poblíž, využijte nástroj „V okolí najdete“. U některých míst se můžete vydat i na cestu zpět v čase pomocí historických obrázků a starých map.

Vyberte si z bohaté nabídky i v dalších městských částech. Celý program festivalu najdete zde. Praktické informace pro zájemce zde. Aktuality i na facebookovém profilu festivalu.

Přejeme hezké zážitky! 

Galerie: 
OHP2021, výřez mapy
OHP2021, průvodce

7. ročník

80 budov a prostorů 
z toho 11 v Praze 2

Halvní program 7. - 8. srpna 2021
doprovodný program již od 2. srpna

Odkazy a literatura:
Datum poslední aktualizace: 2.8.2021 22:46
Datum vytvoření: 1.8.2021 12:21

Zašlete nám zpětnou vazbu k tomuto heslu. Líbí se Vám toto zpracování? Máte návrh na změnu?

Mohlo by vás zajímat