Novinky v Encyklopedii za říjen 2019

Encyklopedie Prahy 2 se v průběhu uplynulého měsíce rozrostla o 31 nových hesel a článků.  Nejvíce v kategoriích Osobnosti (15) a Pamětní desky (9). Kompletovali jsme soubor hesel souvisejících s Heydrichiádou a parašutisty, doplnili jsme některá hesla k období 1968-1989 (včetně Charty 77, VONS, disidentů) a pokračovali v tvorbě hesel i v ostatních tématech.

Zde je jejich seznam setříděný podle kategorií:

MÍSTA / Stavby

MÍSTA / Pamětní desky

OSOBNOSTI

UDÁLOSTI

AKTUALITY

Počet hesel v jednotlivých kategoriích se nově zobrazuje hned na titulní stránce (pro většinu kategorií). Titulní stránka osahuje i další vylepšení. Najdete na ní ikony čtyř katastrálních území a vybrané tematické štítky, obojí s počty hesel do nich zařazených (zobrazí se po rozkliknutí). Změny jsou i u výpisu výročí, nově je přehled řazen podle datumu. Nové funkce jsou zavedeny i u přehledů hesel u jednotlivých kategorií či témat – je nabízena možnost řazení, filtrování podle štítků a u Osobností a Událostí se zobrazují hesla s aktuálním výročím. Nové grafické uspořádání má i detailní výpis hesla. Cílem je atraktivnější vzhed i pohodlí uživatele přip práci se stále se rozrůstající Encyklopedíí.

Opět se navýšil počet návštěv Encyklopedie, již 3,6 tis. za měsíc. Těší nás i zájem o stránku Encyklopedie Praha 2 na facebooku. Děkujeme! Těšíme se i na Vaše podněty. Ať v Encyklopedii najdete spoustu zajímavého.

Galerie: 
Datum poslední aktualizace: 22.1.2021 10:19
Datum vytvoření: 2.11.2019 0:08

Zašlete nám zpětnou vazbu k tomuto heslu. Líbí se Vám toto zpracování? Máte návrh na změnu?