Festival Open House Praha 2020 - navštivte běžně nepřístupná místa

Festival Open House Praha ve dnech 5. -6. září opět umožní prohlídku běžně nepřístupných budov a prostorů. Z celkem 73 jich je osm v Praze 2. 

Nejen zájemcům o architekturu a historii je určen Festival Open House2020. Letos se koná již šestý ročník úspěšné akce umožňující poznávat naše město. Tradiční květnový termín byl posunut kvůli jarním koronavirovým opatřením. Ve dnech 5. - 6. září si  tak budete moci prohlédnout celkem 73 budov a prostorů. Otevřeno bude většinou od 10:00 do 18:00. Vstup zdarma a bez předchozí registrace. Nicméně, doporučujeme pořídit si festivalového průvodce, jehož zakoupením přispějete na akci, kterou připravuje spousta dobrovolníků. Letošní novinkou je i doprovodný program, který probíhá již od 1. září.

V Praze 2 můžete navštívit osm zajímavých objektů zapojených do festivalu. Podrobnější údaje o nich, blízkém okolí nebo související informace najdete i v Encyklopedii Prahy 2.

Vyberte si i z bohaté nabídky v dalších městských částech. Celý program festivalu najdete zde. Praktické informace pro zájemce zde. Aktuality i na facebookovém profilu festivalu.

Přejeme hezké zážitky! 

Galerie: 

6. ročník

73 budov a prostorů. 
z toho 8 v Praze 2

5. - 6. září,
doprovodný program již od 1. září

Odkazy a literatura:
Datum poslední aktualizace: 31.8.2020 22:00
Datum vytvoření: 31.8.2020 16:49

Zašlete nám zpětnou vazbu k tomuto heslu. Líbí se Vám toto zpracování? Máte návrh na změnu?

Mohlo by vás zajímat