Pexeso - stromy a parky, Jinan dvoulaločný v Botanické zahradě UK

Novinky v Encyklopedii za únor 2022

V únoru do Encyklopedie přibylo 33 nových hesel a článků. Zejména Hry a kvízy, které rozvíjíme kvůli možnostem soutěžit v rámci Roku Dvojky. Novinky jsou však i v dalších kategoriích – Stavby, Plastiky aj.

Nejvíce hesel přibylo v kategorii Hry a kvízy (18). Nová pexesa, puzzle a posouvací hlavolamy na motivy údajů obsažených v Encyklopedii. Připravujeme se tak v rámci letošního Roku Dvojky na vyhlášení soutěže, kdy budete moci sbírat body podobně jako na trasách Putování Prahou 2. Sledujte Aktuality, budeme Vás informovat. Nová hesla jsou i v kategorii Stavby (5), nejen o domech se slavnými hostinci, Plastiky (3) i profil dalšího z nových čestných občanů. Mezi Aktualitami a zajímavostmi opět najdeme nový, již jedenáctý  Historický střípek. Tradiční jsou novinky v Encyklopedii, osobnosti a výročí měsíce i doplňovačka na aktuální měsíc.

Zde je seznam NOVINEK přidaných v ÚNORU setříděný podle kategorií:

MÍSTA / Plastiky (3)

MÍSTA / Stavby (5)

OSOBNOSTI (1)

KVÍZY A HRY (18)

AKTUALITY A ZAJÍMAVOSTI (6)

Návštěvnost Encyklopedie byla: 4,9 tis. návštěv od 3,8 tis. návštěvníků za měsíc. Tedy méně než v předchozích měsících, zřejmě v důsledku prioritního zájmu o dění souvisejícím s válkou na Ukrajině. Facebookový profil Encyklopedie se líbí 552 uživatelům a má 594 sledujících.

Děkujeme za Váš zájem o Encyklopedii i za Vaše podněty a připomínky.

Ať nás kultura a historie Prahy 2 stále baví!

Datum poslední aktualizace: 8.3.2022 11:22
Datum vytvoření: 8.3.2022 11:20

Zašlete nám zpětnou vazbu k tomuto heslu. Líbí se Vám toto zpracování? Máte návrh na změnu?