EP2, soutěž Rok Dvojky

Velká soutěž Roku Dvojky - Hry a kvízy v Encyklopedii za 222 bodů

Baví vás vědomostní soutěže? Máte rádi pexeso, puzzle a podobné hry? Zahrát si, otestovat své znalosti, a přitom si ještě rozšiřovat obzory a dozvídat se spoustu zajímavostí – to jsou přeci dávno osvědčené metody učitele národů. Vyhlašujeme v Encyklopedii velkou soutěž v rámci Roku Dvojky. Registrujte se, vyzkoušejte HRY A KVÍZY.  Nasbírejte 222 bodů, nejpozději do konce října. 

Tlačítko HRY A KVÍZY najdete na titulní stránce vpravo nahoře. Kvízy, pravidelné doplňovačky, pexesa, puzzle a jiné hrátky s obrázky jsme rozšířili o možnost soutěžit. Máte možnost si v Encyklopedii vytvořit svůj profil, pustit se do hraní a sbírat body. Počet získaných bodů se liší podle typu hry a obtížnosti. Hrát si samozřejmě můžete i jen tak, bez registrace, ale i bez bodů.

A protože máme Rok Dvojky, vyhlašujeme soutěž. Kdo nasbírá do konce října 222 bodů, bude zařazen do slosování o věcné ceny. Samozřejmě, ti, kteří to stihnou nejrychleji, budou odměněni zvlášť. Soutěžit ale můžete i o co největší počet získaných bodů do konce října. Finalisty potěšíme dárkem k Vánocům.

Zároveň s hraním můžete i poznávat. Po dokončení každé hry se vám zobrazí nabídka hesel z Encyklopedie, která souvisí s příslušnou hrou. Můžete si zaklikat a rozšiřovat znalosti.

Jaké typy her a v jakém množství na vás čekají? Za kolik bodů? Zde je přehled k počátku dubna. Průběžně budeme přidávat další.

  • Kvízy – 12 her. Za každou správnou odpověď získáte 3 body. Kvízy mají zpravidla 10 otázek, tedy získáte až 30 bodů.
  • Doplňovačka – 16 her. Vyřešením doplňovačky (zpravidla 5 otázek) získáte 10 bodů.
  • Pexeso - 7 her. Vyřešením pexesa získáte 20 bodů (zpravidla 12 dvojic obrázků).
  • Puzzle – 7 her. Vyřešením puzzle můžete získat 4, 8, 12, 16 nebo 20 bodů podle zvoleného stupně obtížnosti 1 až 5.
  • Posouvací hlavolam – 9 her. Vyřešením posouvacího hlavolamu můžete získat 5, 10, 15 nebo 20 bodů podle zvoleného stupně obtížnosti 1 až 4.

Chcete ještě více poznávání Dvojky hrou? Velkou soutěž vyhlašujeme i na trasách venkovní hry Putování Prahou 2. 

Baví Vás poznávání hrou a chcete se přitom i projít? Třeba i s celou rodinou nebo s přáteli? Pak je tu pro vás další nabídka. Pusťte do hraní na trasách venkovní hry Putování Prahou 2. Hrát, poznávat a soutěžit můžete nejen na aktuálně „otevřených“ trasách. I v Putování totiž vyhlašujeme dlouhodobou soutěž v rámci Roku Dvojky, kdy můžete rovněž usilovat získání alespoň 222 bodů . Ke stávajícím čtyřem trasám (Kněžna Ludmila, Betlémy, Josef Lada, Milada Horáková) přibydou v příštích týdnech další dvě (Sokol, Anthropoid). Navštivte https://putovani.praha2.cz .

Vyzkoušejte poznávání Dvojky hrou. Přejeme hodně štěstí a radosti ze hry!

Pozor: body z Putování a Encyklopedie se nesčítají, jsou to dvě samostatné soutěže.

Galerie: 
Rok Dvojky
Datum poslední aktualizace: 5.8.2022 15:24
Datum vytvoření: 11.4.2022 21:40

Zašlete nám zpětnou vazbu k tomuto heslu. Líbí se Vám toto zpracování? Máte návrh na změnu?