Novinky v Encyklopedii za duben 2020

Encyklopedie Prahy 2 se utěšeně rozrůstala i v dalším měsíci nouzového stavu. Přibývala nová hesla i souhrnné články s doporučenými sestavami informací v době karantény. Věnovali jsme se i technickým vylepšením. V dubnu se tak Encyklopedie rozrostla o dalších celkem 39 položek (hesla, články, kvízové otázky aj.).

Nejvíce položek přibylo v nové kategorii Kvízové otázky a kvízy (10), kde jsme zahájili základními informacemi o území. Otázky najdete mj. na titulní stránce. Dálší přírůstky byly především v kategoriích Stavby (8) a Osobnosti (7). Využili jsme i podkladů zpracovaných našimi uživateli z řad občanů Prahy 2. Moc za ně děkujeme. Článků v Aktualitách bylo více (6), a to i díky souhrnům uváděným v nové sérii S Encyklopedií v době karantény.

Zde je seznam NOVINEK, hesel přidaných v březnu, setříděný podle kategorií:

MÍSTA / Trasy (2)

MÍSTA / Pamětní desky (3)

MÍSTA / Parky (3)

MÍSTA / Stavby (8)

OSOBNOSTI (7)

KVÍZOVÁ OTÁZKA, KVÍZ (10)

AKTUALITY (6)

Návštěvnost Encyklopedie i jejího facebookového profilu stále roste. V dubnu zaznamenala Encyklopedie rekordních 8,1 tis. návštěv. Na facebooku máme 209 sledujících. Obdrželi jsme opět další tipy od Vás, uživatelů, na vytvoření nových hesel do Encyklopedie (Vycházka  - Josef Lada, M.Frída, J.Cieslar, J.Kapr).

Děkujeme za Váš zájem o Encyklopedii. Těšíme se na Vaše ohlasy, případně i spolupráci. Přejeme hlavně hodně zdraví. Ať nás kultura a historie Prahy 2 stále baví! Snad se opatření kvůli koronaviru brzy uvolní a budeme moci pořádat i přednášky a komentované vycházky. Těšíme se na Vás!

Galerie: 
Datum poslední aktualizace: 22.1.2021 10:17
Datum vytvoření: 12.5.2020 0:31

Zašlete nám zpětnou vazbu k tomuto heslu. Líbí se Vám toto zpracování? Máte návrh na změnu?